Czas realizacji

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.


Termin wysyłki wynika z wybranej formy płatności (przelew), a czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy (kurier lub paczkomat).


Termin wysyłki: 7 dni
(dni robocze)

Staramy się wysyłać przesyłki jak najszybciej. 
W większości przypadków wysyłane są w dniu złożenia zamówienia lub w dniu następnym.
Może się jednak zdarzyć, że wyślemy je w 48-72 godziny od złożenia (kolejka zamówień, zdarzenia losowe).

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo (z wyjątkami wynikającymi z czasu pracy kilku banków). Możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia następnego dnia od nadania (dni robocze) zwykle w godzinach 9.00 - 15.00.
Paczkomaty Inpost - dostawa w 1-2 dni robocze od dnia nadania, do wybranego paczkomatu w całej Polsce